Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILCUDROU0005
Kod producenta: LT500 OUTDOOR_EU
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 6971690792848
Wyzwalanie portów: Tak
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Przewody: LAN (RJ-45)
Zdjemowalna antena (anteny): Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n)
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 - 60 °C
Konstrukcja anteny: Wewnątrzne i zewnętrzne
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
DSL WAN: Nie
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Gniazdo karty SIM: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s
Ethernet WAN: Tak
Kolor produktu: Biały
Ilość anten: 2
Typ produktu: Router stacjonarny/polowy
Port USB: Nie
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4 / IPv6
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64,Windows 8.1 x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Enterprise,Windows 8 x64,Windows 10 IOT Core,Windows 7 Starter x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows XP,Windows 11 Enterprise,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,Windows 7
Wtryskiwacz PoE w zestawie: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Typ interfejsu Ethernet LAN: Fast Ethernet
usługa Dual SIM: Nie
Obsługa DMZ: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA,WPA2-PSK,WPA2,WEP
Typ karty SIM: NanoSIM
Rodzaj zasilania: PoE
Standardy 2G: GSM,Edge
Diody LED: System, WLAN
Standardy 3G: WCDMA
Obsługuje VPN: PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier
Stopień ochrony IP: IP65
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zestaw do montażu: Tak
Maksymalna moc nadawania (2,4 GHz): 20 dBmW
Generacja sieci mobilnej: 4G
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 367 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Fast Ethernet |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Windows Vista Home Basic x64,Windows 8.1 x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Enterprise,Windows 8 x64,Windows 10 IOT Core,Windows 7 Starter x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows XP,Windows 11 Enterprise,Windows 7 Starter,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise x64,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Home Premium,Windows 8 Pro x64,Windows 8.1,Windows Vista Home Premium,Windows 8 Pro,Windows Vista Enterprise,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Pro x64,Windows 2000,Windows 98SE,Windows 11,Windows Vista Business,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Ultimate x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Enterprise,Windows Vista,Windows 7 x64,Windows 7 Home Basic,Windows 8,Windows 8.1 Pro,Windows XP Home x64,Windows 10 Home,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7,Windows Vista Business x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 x64,Windows Vista Enterprise x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 10,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows 10 Education,Windows XP Home,Windows XP Professional,Windows 10 Pro,Windows 10 IoT Enterprise,Windows 10 Home x64,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 10 Education x64,Windows XP Professional x64,Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Wtryskiwacz PoE w zestawie: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługuje VPN: | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Diody LED: | System, WLAN |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router stacjonarny/polowy |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Rodzaj zasilania: | PoE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA,WPA2-PSK,WPA2,WEP |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -20 - 60 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Maksymalna moc nadawania (2,4 GHz): | 20 dBmW |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4 / IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port USB: | Nie |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Tak |
| Ilość anten: | 2 |
| Konstrukcja anteny: | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Gniazdo karty SIM: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Typ karty SIM: | NanoSIM |
| Standardy 2G: | GSM,Edge |
| Standardy 4G: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| usługa Dual SIM: | Nie |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Standardy 3G: | WCDMA |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.