Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBMHRUBZ4000
Kod producenta: 525466
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766623525466
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-AES
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 180 x 129 x 35
Waga (kg): 0.800
Informacje dodatkowe: Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC, 1.0A
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 2 dBi
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Porty wej/wyj: 4 porty LAN 10/100Mb/s
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3u
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 4
Dodatkowe funkcje urządzenia: PPPoE
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 183 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3u |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-AES |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 2 dBi |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | PPPoE |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 4 porty LAN 10/100Mb/s |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 180 x 129 x 35 |
| Waga (kg): | 0.800 |
| Informacje dodatkowe: | Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC, 1.0A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.