Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBASRUBZ6180
Kod producenta: RT-AX52
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387261484
Tryb pracy: Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IGMP
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Filtrowanie adresów MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: Firewall
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 126,3 x 192 x 47,5
Waga (kg): 0.298
Informacje dodatkowe: DC Output : 12 V with max. 1 A current
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 217 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IGMP |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | Firewall |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Tryb pracy: | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie adresów MAC |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 126,3 x 192 x 47,5 |
| Waga (kg): | 0.298 |
| Informacje dodatkowe: | DC Output : 12 V with max. 1 A current |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.