Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0149
Kod producenta: XZ000-G7
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4895252500011
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 75 mm
Szerokość produktu: 95 mm
Wysokość produktu: 29,3 mm
Kolor produktu: Biały
Typ produktu: Terminal sieci optycznej (ONT)
Normy ITU: G.984.4,G.984.1,G.984.3
Odległość transmisji (maksymalna): 20 km
Poziom transferu przy wysyłaniu: 1244 Mbit/s
Poziom transferu przy pobieraniu: 2488 Mbit/s
Liczba portów: 1
Złącze światłowodowe: SC/APC
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3u
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Napięcie operacyjne: 9 V
Diody LED: Tak
Ilość sztuk: 1
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 85 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ produktu: | Terminal sieci optycznej (ONT) |
| Diody LED: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Napięcie operacyjne: | 9 V |
| Prąd wyjściowy: | 0,6 A |
| Szerokość produktu: | 95 mm |
| Głębokość produktu: | 75 mm |
| Wysokość produktu: | 29,3 mm |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Normy ITU: | G.984.4,G.984.1,G.984.3 |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3u |
| Poziom transferu przy wysyłaniu: | 1244 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Poziom transferu przy pobieraniu: | 2488 Mbit/s |
| Odległość transmisji (maksymalna): | 20 km |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Złącze światłowodowe: | SC/APC |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Liczba portów: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.