Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0121
Kod producenta: EBG15
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387094235
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Ilość portów WAN/Ethernet LAN: 2
Zasilacz sieciowy: Tak
SFP WAN: Nie
Kontrola ruchu: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Wersja USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wysokość opakowania: 75 mm
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Głębokość opakowania: 141 mm
Obsługa sieci VLAN: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 600 g
Funkcjonalność NAT: PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through IPSec Pass-Through RTSP Pass-Through H.323 Pass-Through PPPoE Relay,VPN Client L2PT VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN
Szerokość opakowania: 220 mm
Procesor wbudowany: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Wielkość pamięci flash: 256 MB
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Model procesora: ARMv8
DSL WAN: Nie
Taktowanie procesora: 1,8 MHz
Gniazdo karty SIM: Nie
Producent procesora: ARM
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ethernet WAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Serwer DHCP: Tak
Głębokość produktu: 75 mm
Klient DHCP: Nie
Szerokość produktu: 121 mm
Przekierowanie portów: Tak
Wysokość produktu: 26 mm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.3x,IEEE 802.3i,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Waga produktu: 250 g
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Kolor produktu: Biały
Przycisk reset: Tak
Ilość portów WAN: 1
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Ilość portów USB: 1
Firewall: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SSH
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Diody LED: USB,Zasilanie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 470 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through IPSec Pass-Through RTSP Pass-Through H.323 Pass-Through PPPoE Relay,VPN Client L2PT VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Taktowanie procesora: | 1,8 MHz |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Producent procesora: | ARM |
| Model procesora: | ARMv8 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | USB,Zasilanie |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu: | 75 mm |
| Szerokość produktu: | 121 mm |
| Wysokość produktu: | 26 mm |
| Waga produktu: | 250 g |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | SSH |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Kontrola ruchu: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.3x,IEEE 802.3i,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Głębokość opakowania: | 141 mm |
| Szerokość opakowania: | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 600 g |
| Wysokość opakowania: | 75 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Klient DHCP: | Nie |
| Ilość portów WAN/Ethernet LAN: | 2 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Wersja USB: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB: | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| SFP WAN: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| DSL WAN: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.