Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILCUDROU0019
Kod producenta: WR1300S
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 6971690793753
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość portów RJ-45: 5
Przewodowa sieć LAN: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Kontrola rodzicielska: Tak
Głębokość produktu: 109 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Szerokość produktu: 183,3 mm
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Wysokość produktu: 38 mm
Ethernet WAN: Tak
Waga produktu: 284 g
Port USB: Tak
Kolor produktu: Biały
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty: CE,FCC
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: LAN, Zasilanie, Sieć WAN
Ilość portów USB 3.0 Typu-A: 1
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Wysokość opakowania: 60 mm
Głębokość opakowania: 256 mm
Waga wraz z opakowaniem: 729,4 g
Szerokość opakowania: 330 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Przewody: LAN (RJ-45)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Kolor produktu: | Biały |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Szerokość produktu: | 183,3 mm |
| Głębokość produktu: | 109 mm |
| Waga produktu: | 284 g |
| Wysokość produktu: | 38 mm |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Głębokość opakowania: | 256 mm |
| Wysokość opakowania: | 60 mm |
| Szerokość opakowania: | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 729,4 g |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Certyfikaty: | CE,FCC |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A: | 1 |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów RJ-45: | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.