Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PGMIA4M380H0
Kod producenta: B450 GAMING PLUS MAX
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719072658557
Uwagi do pamięci RAM: Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode)
Nazwa typu: Płyty główne
Uwagi do karty graficznej: Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics CPU's
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Tryb pracy pamięci RAM: Dual Channel
Informacje dodatkowe: Summit Ridge CPU.*
Standard pamięci: DDR4-4133 (OC)
Grupa towarowa: Płyty główne\AMD Socket AM4
Rozwiązania producenta MB: MSI Steel Armor
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 381.63
Porty USB 3.x: maks. 6 : 2x 3.0 + 2x 3.1 Type-A na panelu tylnym + 2x 3.0 (1 gniazdo) na płycie
Cechy: B450 GAMING PLUS MAX;ATX
Porty USB 2.0: maks. 6 : 2 na panelu tylnym + 4 (2 gniazda) na płycie
Baza SCIP: Nie
Porty FireWire (IEEE-1394): Brak
Port szeregowy (COM): 1x wewnętrzne gniazdo portu COM
Port równoległy (LPT): 1x wewnętrzne gniazdo portu LPT
Port PS/2: Port combo klawiatury/myszy PS/2
Obsługiwane typy procesorów: AMD Ryzen™
Inne porty i gniazda: Złącze czujnika otwarcia obudowy
Ilość złącz pamięci DDR4: 4
Gniazdo zasilania: ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin)
Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331)
Gniazda karty graficznej: HDMI
Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu
Format płyty: ATX
Chipset płyty głównej: AMD B450
Porty USB na panelu tylnym: 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1
Wbudowana karta graficzna: Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora)
Maksymalna ilość portów USB 3.x: 6
Maksymalna wielkość pamięci: 128 GB
Maksymalna ilość portów USB 2.0: 6
Port Wi-Fi: Nie
Gniazda USB na płycie głównej: 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty)
Port LAN: 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H)
Uwagi do kontrolera SATA: 22110 storage devices *
Port Bluetooth: Nie
Złącza PCI Express x16: 2
Strona producenta: http://www.msi.com.tw
Złącza PCI Express x1: 4
Strona o towarze: https://www.msi.com/Motherboard/B450-GAMING-PLUS-MAX
Zintegrowany kontroler SATA: Chipset: 1x M.2
Zintegrowany kontroler ATA (IDE): Brak
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Zintegrowana karta dźwiękowa: Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC
Producent: MSI
Wymiary [S x W] (mm): 305 x 244
Opis ogólny: Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX
Uwagi do złącz PCI: Graphics support x8 mode
Opakowanie: BOX
Uwagi do procesora: ega Graphics Desktop Processors for Socket AM4 *
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 483 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna ilość portów USB 2.0: | 6 |
| Producent: | MSI |
| Nazwa typu: | Płyty główne |
| Gniazda USB na płycie głównej: | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x: | 6 |
| Porty USB na panelu tylnym: | 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1 |
| Opis ogólny: | Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX |
| Cechy: | B450 GAMING PLUS MAX;ATX |
| Format płyty: | ATX |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Obsługiwane typy procesorów: | AMD Ryzen™ |
| Ilość złącz pamięci DDR4: | 4 |
| Tryb pracy pamięci RAM: | Dual Channel |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE): | Brak |
| Wbudowana karta graficzna: | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej: | HDMI |
| Standard pamięci: | DDR4-4133 (OC) |
| Chipset płyty głównej: | AMD B450 |
| Zintegrowany kontroler SATA: | Chipset: 1x M.2 |
| Uwagi do pamięci RAM: | Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode) |
| Uwagi do procesora: | ega Graphics Desktop Processors for Socket AM4 * |
| Uwagi do kontrolera SATA: | 22110 storage devices * |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Zintegrowana karta dźwiękowa: | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej: | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Złącza PCI Express x16: | 2 |
| Port Wi-Fi: | Nie |
| Port szeregowy (COM): | 1x wewnętrzne gniazdo portu COM |
| Gniazdo zasilania: | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Grupa towarowa: | Płyty główneAMD Socket AM4 |
| Port PS/2: | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Wymiary [S x W] (mm): | 305 x 244 |
| Złącza PCI Express x1: | 2 |
| Port LAN: | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H) |
| Inne porty i gniazda: | Złącze czujnika otwarcia obudowy |
| Port równoległy (LPT): | 1x wewnętrzne gniazdo portu LPT |
| Informacje dodatkowe: | Summit Ridge CPU.* |
| Uwagi do karty graficznej: | Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics CPU's |
| Uwagi do złącz PCI: | Graphics support x8 mode |
| Strona o towarze: | https://www.msi.com/Motherboard/B450-GAMING-PLUS-MAX |
| Port Bluetooth: | Nie |
| Porty USB 2.0: | maks. 6 : 2 na panelu tylnym + 4 (2 gniazda) na płycie |
| Porty USB 3.x: | maks. 6 : 2x 3.0 + 2x 3.1 Type-A na panelu tylnym + 2x 3.0 (1 gniazdo) na płycie |
| Porty FireWire (IEEE-1394): | Brak |
| Rozwiązania producenta MB: | MSI Steel Armor |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 381.63 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Producent: | MSI |
| Nazwa typu: | Płyty główne |
| Opis ogólny: | Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Obsługiwane typy procesorów: | AMD Ryzen™ |
| Uwagi do procesora: | ega Graphics Desktop Processors for Socket AM4 * |
| Format płyty: | ATX |
| Chipset płyty głównej: | AMD B450 |
| Ilość złącz pamięci DDR4: | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM: | Dual Channel |
| Standard pamięci: | DDR4-4133 (OC) |
| Uwagi do pamięci RAM: | Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode) |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE): | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA: | Chipset: 1x M.2 |
| Uwagi do kontrolera SATA: | 22110 storage devices * |
| Wbudowana karta graficzna: | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej: | HDMI |
| Uwagi do karty graficznej: | Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics CPU's |
| Zintegrowana karta dźwiękowa: | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej: | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Złącza PCI Express x16: | 2 |
| Złącza PCI Express x1: | 4 |
| Uwagi do złącz PCI: | Graphics support x8 mode |
| Port LAN: | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H) |
| Port Wi-Fi: | Nie |
| Port Bluetooth: | Nie |
| Port PS/2: | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Port szeregowy (COM): | 1x wewnętrzne gniazdo portu COM |
| Port równoległy (LPT): | 1x wewnętrzne gniazdo portu LPT |
| Inne porty i gniazda: | Złącze czujnika otwarcia obudowy |
| Gniazdo zasilania: | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Wymiary [S x W] (mm): | 305 x 244 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Summit Ridge CPU.* |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Strona producenta: | http://www.msi.com.tw |
| Grupa towarowa: | Płyty główneAMD Socket AM4 |
| Strona o towarze: | https://www.msi.com/Motherboard/B450-GAMING-PLUS-MAX |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0: | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x: | 6 |
| Porty USB na panelu tylnym: | 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1 |
| Gniazda USB na płycie głównej: | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.