Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PGMIICIC0000
Kod producenta: PRO H610M-G DDR4
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 4719072925024
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Port LAN: 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V)
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Wymiary: 236 x 202 mm
Porty USB na panelu tylnym: 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0
Maksymalna ilość portów USB 3.x: 4
Maksymalna ilość portów USB 2.0: 6
Gniazda USB na płycie głównej: 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty)
Złącza PCI Express x16: 1
Złącza PCI Express x1: 1
Zintegrowany kontroler SATA: Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2
Zintegrowana karta dźwiękowa: Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC
Uwagi do złącz PCI: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Uwagi do procesora: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Uwagi do pamięci RAM: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Uwagi do karty sieciowej: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Uwagi do karty graficznej: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Uwagi do karty dźwiękowej: Znajdują sie w zakładce Opis produktu
Tryb pracy pamięci RAM: Dual Channel
Standard pamięci: DDR4-3200
Obsługiwane typy procesorów: Intel Celeron™ (Socket 1700)
Inne porty i gniazda: Tuning Controller Connector
Ilość złącz pamięci DDR4: 2
Gniazdo zasilania: ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin)
Gniazdo procesora: Socket 1700
Gniazda karty graficznej: DisplayPort
Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu
Format płyty: Micro-ATX
BIOS: 1x 256 Mb flash UEFI AMI BIOS
Chipset płyty głównej: Intel® H610
Wbudowana karta graficzna: Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 371 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Obsługiwane typy procesorów: | Intel Celeron™ (Socket 1700) |
| Uwagi do procesora: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Format płyty: | Micro-ATX |
| BIOS: | 1x 256 Mb flash UEFI AMI BIOS |
| Chipset płyty głównej: | Intel® H610 |
| Ilość złącz pamięci DDR4: | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM: | Dual Channel |
| Standard pamięci: | DDR4-3200 |
| Uwagi do pamięci RAM: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Zintegrowany kontroler SATA: | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Wbudowana karta graficzna: | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej: | DisplayPort |
| Uwagi do karty graficznej: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Zintegrowana karta dźwiękowa: | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej: | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Uwagi do karty dźwiękowej: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Złącza PCI Express x16: | 1 |
| Złącza PCI Express x1: | 1 |
| Uwagi do złącz PCI: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Port LAN: | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V) |
| Uwagi do karty sieciowej: | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0: | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x: | 4 |
| Porty USB na panelu tylnym: | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 |
| Gniazda USB na płycie głównej: | 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Inne porty i gniazda: | Tuning Controller Connector |
| Gniazdo zasilania: | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Wymiary: 236 x 202 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.