Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: PGMIA4M42020
Kod producenta: A520M PRO
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 4719072755492
Wbudowana karta graficzna: Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora)
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Port LAN: 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H)
Strona producenta: http://www.msi.com.tw
Strona o towarze: https://www.msi.com/Motherboard/A520M-PRO
Producent: MSI
Opis ogólny: Płyta główna MSI A520M PRO
Porty USB na panelu tylnym: 2x USB 2.0 + 4x USB 3.0
Opakowanie: BOX
Maksymalna ilość portów USB 3.x: 6
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Maksymalna ilość portów USB 2.0: 6
Nazwa typu: Płyty główne
Gniazda USB na płycie głównej: 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty)
Informacje dodatkowe: Support for Windows® 10 64-bit
Grupa towarowa: Płyty główne\AMD Socket AM4
Uwagi do kontrolera SATA: * The supported specification depends on installed processor*
Złącza PCI Express x16: 1
Złącza PCI Express x1: 2
Zintegrowany kontroler SATA: Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2
Zintegrowany kontroler ATA (IDE): Brak
Zintegrowana karta dźwiękowa: Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC
Wymiary [S x W] (mm): 244 x 210
Uwagi do złącz PCI: * The supported specification depends on installed processor*
Uwagi do pamięci RAM: Supports un-buffered memory
Uwagi do karty graficznej: * Graphics specifications may vary depending on the CPU installed *
Tryb pracy pamięci RAM: Dual Channel
Standard pamięci: DDR4-4600 (OC)
Port PS/2: Port combo klawiatury/myszy PS/2
Obsługiwane typy procesorów: AMD Ryzen™
Ilość złącz pamięci DDR4: 2
Gniazdo zasilania: ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin)
Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331)
Gniazda karty graficznej: DisplayPort
Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu
Format płyty: Micro-ATX
Chipset płyty głównej: AMD A520
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 359 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | MSI |
| Nazwa typu: | Płyty główne |
| Format płyty: | Micro-ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Obsługiwane typy procesorów: | AMD Ryzen™ |
| Opis ogólny: | Płyta główna MSI A520M PRO |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM: | Dual Channel |
| Standard pamięci: | DDR4-4600 (OC) |
| Chipset płyty głównej: | AMD A520 |
| Ilość złącz pamięci DDR4: | 2 |
| Uwagi do pamięci RAM: | Please refer www.msi.com for more information on compatible memory. |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE): | Brak |
| Wbudowana karta graficzna: | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Zintegrowana karta dźwiękowa: | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej: | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Gniazda karty graficznej: | DisplayPort |
| Złącza PCI Express x1: | 2 |
| Port LAN: | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H) |
| Złącza PCI Express x16: | 1 |
| Zintegrowany kontroler SATA: | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Uwagi do kontrolera SATA: | * The supported specification depends on installed processor* |
| Uwagi do złącz PCI: | * The supported specification depends on installed processor* |
| Uwagi do karty graficznej: | * Graphics specifications may vary depending on the CPU installed * |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Strona producenta: | http://www.msi.com.tw |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0: | 6 |
| Gniazda USB na płycie głównej: | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Gniazdo zasilania: | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Grupa towarowa: | Płyty główneAMD Socket AM4 |
| Port PS/2: | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x: | 6 |
| Porty USB na panelu tylnym: | 2x USB 2.0 + 4x USB 3.0 |
| Informacje dodatkowe: | Support for Windows® 10 64-bit |
| Wymiary [S x W] (mm): | 244 x 210 |
| Strona o towarze: | https://www.msi.com/Motherboard/A520M-PRO |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Obsługiwane typy procesorów: | AMD Ryzen™ |
| Format płyty: | Micro-ATX |
| Chipset płyty głównej: | AMD A520 |
| Ilość złącz pamięci DDR4: | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM: | Dual Channel |
| Standard pamięci: | DDR4-4600 (OC) |
| Uwagi do pamięci RAM: | Supports un-buffered memory |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE): | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA: | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Uwagi do kontrolera SATA: | * The supported specification depends on installed processor* |
| Wbudowana karta graficzna: | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej: | DisplayPort |
| Uwagi do karty graficznej: | * Graphics specifications may vary depending on the CPU installed * |
| Zintegrowana karta dźwiękowa: | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej: | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Złącza PCI Express x16: | 1 |
| Złącza PCI Express x1: | 2 |
| Uwagi do złącz PCI: | * The supported specification depends on installed processor* |
| Port LAN: | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111H) |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0: | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x: | 6 |
| Porty USB na panelu tylnym: | 2x USB 2.0 + 4x USB 3.0 |
| Gniazda USB na płycie głównej: | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Port PS/2: | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Gniazdo zasilania: | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Wymiary [S x W] (mm): | 244 x 210 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Support for Windows® 10 64-bit |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.