Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4375
Kod producenta: B61RBUA_8_256
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903719149952
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Liczba rdzeni procesora: 4
Paleta barw: 60%
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Model procesora: N200
Producent karty WLAN: Realtek
Typ anteny: 1x1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba wątków: 4
Ilość głośników: 2
Narzędzia HP Security: Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM)
Producent procesora: Intel
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Cache procesora: 6 MB
Typ HD: HD+
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Układ płyty głównej: Intel SoC
Rozdzielczość: 1600 x 900 px
Typ przedniej kamery: HD
Bluetooth: Tak
Ekran dotykowy: Tak
Przednia kamera: Tak
Głębokość produktu: 257,8 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Szerokość produktu: 400,7 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Klawiatura numeryczna: Tak
Wysokość produktu: 20,6 mm
Wersja Bluetooth: 5.3
Pełnowymiarowa klawiatura: Tak
Waga produktu: 2,08 kg
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 7,5 h
Kolor produktu: Srebrny,Niebieski
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Ilość wbudowanych głośników: 2
Jasność: 250 cd/m2
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ produktu: Laptop
Maksymalne taktowanie procesora: 3,7 GHz
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Wbudowane głośniki: Tak
Napęd optyczny: Nie
Pamięć RAM: 8 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Wbudowana karta graficzna: Tak
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Pojemność baterii: 41 Wh
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Typ procesora: Intel® N
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Ilość portów HDMI: 1
Dostarczone oprogramowanie HP: HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting; HP AI Companion
Przekątna ekranu: 17,3"
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Segment HP: Dom
Obsługiwana moc adaptera AC: 45 W
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Przednia kamera HP: HP TakVision HD
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 2
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
WWAN: Niezainstalowany
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Długość przekątnej ekranu (cm): 43,9 cm
Rysik: Nie
Nośniki: SSD
HP Imagepad: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wysokość opakowania: 345 mm
HP Smart AC Adapter: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home in S mode
Głębokość opakowania: 520 mm
Oryginalna nazwa marki: HP
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Waga wraz z opakowaniem: 2,96 kg
Czas szybkiego ładowania (50%): 45 min
Korekcja ECC: Nie
Szerokość opakowania: 69 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ochrona hasłem: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Bez ECC: Tak
Ilość komór baterii: 3
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wersja HDMI: 1.4b
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Typ pamięci procesora: L3
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1931 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba wątków: | 4 |
| Cache procesora: | 6 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Typ procesora: | Intel® N |
| Model procesora: | N200 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,7 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Bez ECC: | Tak |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Kolor produktu: | Srebrny,Niebieski |
| Typ produktu: | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 45 W |
| Waga produktu: | 2,08 kg |
| Wysokość produktu: | 20,6 mm |
| Szerokość produktu: | 400,7 mm |
| Głębokość produktu: | 257,8 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 1x1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Głębokość opakowania: | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2,96 kg |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Wysokość opakowania: | 345 mm |
| Rysik: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | HD+ |
| Rozdzielczość: | 1600 x 900 px |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Paleta barw: | 60% |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 43,9 cm |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home in S mode |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 41 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 45 min |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 7,5 h |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Segment HP: | Dom |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| Przednia kamera HP: | HP TakVision HD |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Enhanced Lighting; HP AI Companion |
| HP Smart AC Adapter: | Tak |
| Narzędzia HP Security: | Zaślepka kamerki; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowania układowego TPM) |
| HP Imagepad: | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.