Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBON
Kod producenta: 82RL00E7PB
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198157489691
Maksymalna moc turbo: 55 W
Cache procesora: 12 MB
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 15 W
Układ płyty głównej: Intel SoC
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Bluetooth: Tak
Wersja Bluetooth: 5.2
Typ przedniej kamery: HD
Przewodowa sieć LAN: Nie
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Przednia kamera: Tak
Głębokość produktu: 274 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Szerokość produktu: 399 mm
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Klawiatura numeryczna: Tak
Wysokość produktu: 19,9 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Waga produktu: 2,04 kg
Napęd optyczny: Nie
Ilość wbudowanych głośników: 2
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC)
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Łączność z siecią komórkową: Nie
Kolor produktu: Niebieski
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Typ dysku SSD: M.2
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Liczba portów USB 2.0: 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Port ładowania USB typu C: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Pamięć RAM: 8 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Ilość portów HDMI: 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Jasność: 300 cd/m2
Piktogram(y) zagrożenia: GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Certyfikaty: ENERGY STAR,RoHS
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,4 GHz
Typ produktu: Laptop
WWAN: Niezainstalowany
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
NVMe: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Nazwa koloru: Abyss Blue
Wbudowana karta graficzna: Tak
Moc głośnika: 1,5 W
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Pojemność baterii: 38 Wh
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Nie
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Wersja HDMI: 1.4b
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Zasilanie USB: Tak
Nośniki: SSD
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ matrycy: IPS
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Paleta barw: 72%
Rodzaj pamięci: Zintegrowana + SO-DIMM
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Przekątna ekranu: 17,3"
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Czytnik linii papilarnych: Nie
Certyfikaty zgodności: RoHS
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Moc adaptera AC: 65 W
Obsługiwane karty pamięci: SD
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ anteny: 2x2
Wersja TPM: 2.0
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Podświetlenie LED: Tak
Ekran matowy: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Zasilacz sieciowy: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba rdzeni procesora: 10
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i5
Efektywne rdzenie: 8
Model procesora: i5-1235U
Typ HD: Full HD
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,3 GHz
Liczba wątków: 12
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wydajne rdzenie: 2
Producent procesora: Intel
Ekran dotykowy: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2706 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Kolor produktu: | Niebieski |
| Typ produktu: | Laptop |
| Nazwa koloru: | Abyss Blue |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Waga produktu: | 2,04 kg |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Szerokość produktu: | 399 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Paleta barw: | 72% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Certyfikaty: | ENERGY STAR,RoHS |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Model procesora: | i5-1235U |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,3 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Głębokość produktu: | 274 mm |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Nie |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.