Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCFUS0K0
Kod producenta: 21H1003WPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197529783368
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ThinkPad
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C/DP + 1x 4.0/Thunderbolt™ 4/DP
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.1
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Pojemność baterii (Wh): 57.0
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Gwarancja producenta: 36
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Wbudowany modem: Modem 4G (LTE)
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik linii papilarnych: Tak
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Czytnik kart: MicroSD
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Pojemność dysku: 512 GB
Złącze HDMI: HDMI x1
Wymiary [G x S x W] (mm): 217 x 325 x 20
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Waga (kg): 1.400
Informacje dodatkowe: Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: Intel Core i5
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6263 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ThinkPad |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Wbudowany modem: | Modem 4G (LTE) |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.1 Typu C/DP + 1x 4.0/Thunderbolt™ 4/DP |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer |
| Pojemność baterii (Wh): | 57.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 217 x 325 x 20 |
| Waga (kg): | 1.400 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W USB-C |
| Informacje dodatkowe: | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.