Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPDLNCFU7010
Kod producenta: N047L545014EMEA_VP
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 5901165764248
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Czytnik linii papilarnych: Tak
Czytnik kart: SmartCard
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Szary (Grey)
Warunki serwisowe: 3Y ProSupport NBD
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 212 x 321 x 21
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Waga (kg): 1.400
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Certyfikat EPEAT Gold
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 7 processor 165U (12M Cache, up to 4.90 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W, przewód zasilający, dokumentacja
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Latitude
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 4x: 2x 3.0 + 2x Typu C/Thunderbolt™ 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 12 / 14
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6707 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Latitude |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 7 processor 165U (12M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 12 / 14 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x: 2x 3.0 + 2x Typu C/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | SmartCard |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 212 x 321 x 21 |
| Waga (kg): | 1.400 |
| Kolor obudowy: | Szary (Grey) |
| Warunki serwisowe: | 3Y ProSupport NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W, przewód zasilający, dokumentacja |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikat EPEAT Gold |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.