Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOHUT030
Kod producenta: A58Y0EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198415419767
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 16 / 24
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik linii papilarnych: Nie
Kolor obudowy: Biały (White)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 1 TB
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wymiary [G x S x W] (mm): 259 x 369 x 22,9
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Waga (kg): 2.330
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: Redukcja niebieskiego światła
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-14650HX Processor (30M Cache, up to 5.20 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 230W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i7
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 6 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: Victus
Rozdzielczość optymalna: 2560 x 1440 (QHD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5-5600
Przekątna ekranu: 16.10 cali
Porty USB: 4x : 3x 3.0 + 1x 3.1 Typu C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7125 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Victus |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-14650HX Processor (30M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 16 / 24 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 16.10 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2560 x 1440 (QHD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-5600 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 3x 3.0 + 1x 3.1 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 6 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 259 x 369 x 22,9 |
| Waga (kg): | 2.330 |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 230W |
| Informacje dodatkowe: | Redukcja niebieskiego światła |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.