Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KPASNCFW700R
Kod producenta: B9403CVAR-KM1338X
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4711387784235
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 0.990
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Mix, REACH, RoHS
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter
Wbudowane Audio: Dolby Atmos
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core 5
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ExpertBook B9
Rozdzielczość optymalna: 2880 x 1800 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: LPDDR5X
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 3x : 1x 3.1 + 2x USB4 Typu C/Thunderbolt 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Graphics
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Pojemność baterii (Wh): 63.0
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Gwarancja producenta: 36
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Warunki serwisowe: 3Y OnSite
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Czytnik linii papilarnych: Tak
Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
Kolor obudowy: Granatowy (Star Black)
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Pojemność dysku: 512 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa + blok numeryczny w touchpadzie
Wymiary [G x S x W] (mm): 215,0 x 311,0 x 15,7 ~ 16,9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7969 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ExpertBook B9 |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 2880 x 1800 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | LPDDR5X |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Dolby Atmos |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 3.1 + 2x USB4 Typu C/Thunderbolt 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa + blok numeryczny w touchpadzie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 63.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 215,0 x 311,0 x 15,7 ~ 16,9 |
| Waga (kg): | 0.990 |
| Kolor obudowy: | Granatowy (Star Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y OnSite |
| Wyposażenie dodatkowe: | Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Informacje dodatkowe: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Mix, REACH, RoHS |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.