Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNCGUS1B0
Kod producenta: AK9P9AT
Stan magazynowy: 0 szt.
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Kolor obudowy: Dark Ash Silver
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Pojemność dysku: 512 GB
Gwarancja producenta: 12
Wymiary [G x S x W] (mm): 236 x 360 x 18,6
Złącze stacji dokującej: Nie
Waga (kg): 1.520
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4b
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 45W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD720p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: 250
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2075 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | 250 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1334U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD720p |
| Złącze stacji dokującej: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 236 x 360 x 18,6 |
| Waga (kg): | 1.520 |
| Kolor obudowy: | Dark Ash Silver |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 45W |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4b |
| Gwarancja producenta: | 12 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.