Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4401
Kod producenta: C51MTET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199485799643
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Pamięć RAM: 24 GB
Jasność: 300 cd/m2
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Typ produktu: Laptop
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowane głośniki: Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,7 GHz,2 GHz
Wbudowany mikrofon: Tak
Zasilanie USB: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,2 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
NVMe: Tak
Klawiatura w zestawie: Tak
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,4 GHz
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla kom
Pojemność baterii: 56 Wh
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Nazwa koloru: Pike silver
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Ilość komór baterii: 3
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Typ matrycy: IPS
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Segment HP: Biznes
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Certyfikaty zgodności: BSMI,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS,CECP,CCC
Nośniki: SSD
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Przednia kamera HP: HP Webcam FHD
Przekątna ekranu: 16"
Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: 2
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
Czytnik linii papilarnych: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Długość przekątnej ekranu (cm): 40,6 cm
Ekran matowy: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Ochrona hasłem: Tak
Rok wprowadzenia: 2025
Dedykowana karta graficzna: Nie
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Wersja HDMI: 2.1
Efektywne rdzenie: 8
Liczba rdzeni procesora: 12
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,2 GHz
Model procesora: 255U
Sztuczna inteligencja HP: AI PC
Paleta barw: 62,5%
Wydajne rdzenie: 2
Liczba wątków: 14
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Producent karty WLAN: Intel
Maksymalna moc turbo: 57 W
Producent procesora: Intel
Kod unspsc: 43211503
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Podstawowa moc procesora: 15 W
Cache procesora: 12 MB
Port ładowania USB typu C: Tak
Typ anteny: 2x2
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Wi-Fi: Tak
Microsoft Copilot: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Typ przedniej kamery: Full HD
Bluetooth: Tak
Klawisz copilot: Tak
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Przednia kamera: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Typ HD: WUXGA
Czujnik temperatury: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Przewodowa sieć LAN: Tak
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Klawiatura numeryczna: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Porty USB Sleep-and-Charge: 2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Głębokość produktu: 251 mm
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Pełnowymiarowa klawiatura: Tak
Szerokość produktu: 359,4 mm
Oryginalna nazwa marki: HP
Wersja Bluetooth: 5.3
Ilość wbudowanych głośników: 2
Waga produktu: 1,74 kg
Czujnik Halla: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Wysokość (z przodu): 1,09 cm
Kolor produktu: Srebrny
Obsługa rzadkości: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Łączność z siecią komórkową: Nie
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 5,2 GHz
Wysokość (z tyłu): 1,7 cm
Układ pamięci: 1 x 24 GB
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: DirectML,ONNX RT,OpenVINO,Windows ML
Napęd optyczny: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 48 GB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,7 GHz,2 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,4 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,2 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,2 GHz |
| Liczba wątków: | 14 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,2 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | 255U |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 48 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Układ pamięci: | 1 x 24 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM: | 24 GB |
| Nazwa koloru: | Pike silver |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Rok wprowadzenia: | 2025 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Wysokość (z przodu): | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,7 cm |
| Szerokość produktu: | 359,4 mm |
| Głębokość produktu: | 251 mm |
| Waga produktu: | 1,74 kg |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik temperatury: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Paleta barw: | 62,5% |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 40,6 cm |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Microsoft Copilot: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | BSMI,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS,CECP,CCC |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawisz copilot: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Kod unspsc: | 43211503 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam FHD |
| Segment HP: | Biznes |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| Sztuczna inteligencja HP: | AI PC |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | DirectML,ONNX RT,OpenVINO,Windows ML |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.