Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBRU
Kod producenta: 21ML0031PB
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 197530908279
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Jasność: 400 cd/m2
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Certyfikaty: ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H
Certyfikaty zgodności: RoHS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Paleta barw: 45%
Typ produktu: Laptop
Współczynnik kontrastu (typowy): 800:1
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Wbudowany mikrofon: Tak
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Nośniki: SSD
Producent karty WLAN: Intel
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Pojemność baterii: 52,5 Wh
Wersja TPM: 2.0
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Ekran matowy: Tak
Układ audio: Realtek ALC3287
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Typ matrycy: IPS
Zasilacz sieciowy: Tak
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Port ładowania USB typu C: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Przekątna ekranu: 14"
Efektywne rdzenie: 8
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Obsługa typów danych AI na NPU: FP32,Int8,FP16
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
NFC: Nie
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
WWAN: Możliwość rozbudowy
Typ HD: WUXGA
Wydajne rdzenie: 2
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Maksymalna moc turbo: 57 W
Liczba rdzeni procesora: 12
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Ekran dotykowy: Nie
Podstawowa moc procesora: 15 W
Model procesora: 155U
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Liczba wątków: 14
Czytnik Smart card: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przednia kamera: Tak
Producent procesora: Intel
Obsługa rzadkości: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Urządzenie wskazujące: ThinkPad UltraNav
Cache procesora: 12 MB
Maksymalna częstotliwość NPU: 1,4 GHz
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Klawiatura numeryczna: Nie
Układ płyty głównej: Intel SoC
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Bluetooth: Tak
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,DirectML
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Moc głośnika: 2 W
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Łączność z siecią komórkową: Nie
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Kensington Lock: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Głębokość produktu: 223,7 mm
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Szerokość produktu: 315,9 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Pamięć RAM: 16 GB
Wysokość produktu: 17,7 mm
Zasilanie USB: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Waga produktu: 1,38 kg
Windows Hello: Tak
Napęd optyczny: Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Materiał obudowy: Włókno szklane, Poliwęglan (PC)
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,2 GHz,1,7 GHz
Kolor produktu: Czarny
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,1 GHz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Ilość portów HDMI: 1
Ochrona hasłem: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6933 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Waga produktu: | 1,38 kg |
| Wysokość produktu: | 17,7 mm |
| Głębokość produktu: | 223,7 mm |
| Szerokość produktu: | 315,9 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Windows Hello: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Włókno szklane, Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Czytnik Smart card: | Tak |
| WWAN: | Możliwość rozbudowy |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,1 GHz |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ HD: | WUXGA |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Paleta barw: | 45% |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Ekran matowy: | Tak |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,2 GHz,1,7 GHz |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Model procesora: | 155U |
| Liczba wątków: | 14 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Producent procesora: | Intel |
| Certyfikaty: | ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | Nie |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 800:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii: | 52,5 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,DirectML |
| Maksymalna częstotliwość NPU: | 1,4 GHz |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Obsługa typów danych AI na NPU: | FP32,Int8,FP16 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.