Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOIUR020
Kod producenta: 9R870EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0198122006908
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 8
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Czytnik linii papilarnych: Nie
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 257 x 400 x 19,9
Gwarancja producenta: 24
Waga (kg): 2.090
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Informacje dodatkowe: Szyfrowanie TPM
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-N305 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz)
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: Intel Core i3
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 17.30 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Nie
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2455 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-N305 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 8 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 17.30 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 257 x 400 x 19,9 |
| Waga (kg): | 2.090 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Informacje dodatkowe: | Szyfrowanie TPM |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.