Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPHPNOGUA0T0
Kod producenta: 597A9EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196337367081
Ilość rdzeni / wątków: 6 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Czytnik linii papilarnych: Nie
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Srebrny (Silver)
Pojemność dysku: 512 GB
Pojemność baterii (Wh): 41.0
Wymiary [G x S x W] (mm): 242 x 358 x 18
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Waga (kg): 1.690
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Informacje dodatkowe: Gniazdo linki zabezpieczającej
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: AMD Ryzen™ 5 5500U (2.10/4.0GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 15W)
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ac
Port LAN: Brak
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Nie
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon Graphics
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2204 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Zainstalowany procesor: | AMD Ryzen™ 5 5500U (2.10/4.0GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 15W) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 6 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ac |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Pojemność baterii (Wh): | 41.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 242 x 358 x 18 |
| Waga (kg): | 1.690 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Silver) |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo linki zabezpieczającej |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.