Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KPAZNOFDZ000
Kod producenta: MW2U3ZE/A
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 0195949705083
Dołączone oprogramowanie: Wbudowane aplikacje systemu macOS
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 16 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 221,2 x 312,6 x 15,5
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Waga (kg): 1.550
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Kamera 12 MP Center Stage
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Apple M4 (10 rdzeni, ARM)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C na MagSafe 3 (2m)
Wbudowane Audio: Dolby Atmos
Wbudowana kamera internetowa: Tak
Typ procesora: Apple M4
Typ matrycy: Liquid Retina XDR
Typ akumulatora / baterii: Li-Polimer
Touch: Nie
System operacyjny: Mac OS
Seria / rodzina: MacBook Pro
Rozdzielczość optymalna: 3024 x 1964 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR5L-7500
Przekątna ekranu: 14.20 cali
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Bluetooth 5.3
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Apple M4 (10 rdzeni)
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 10
Ilość gniazd pamięci / wolne: 0 / 0
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: System sześciu głośników hi-fi
Czytnik linii papilarnych: Tak
Pojemność baterii (Wh): 72.4
Złącza i porty komunikacyjne: Port MagSafe 3
Czytnik kart: SDXC
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście słuchawkowe
Kolor obudowy: Czarny (Space Black)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 9224 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | MacBook Pro |
| Typ procesora: | Apple M4 |
| Zainstalowany procesor: | Apple M4 (10 rdzeni, ARM) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 10 |
| Typ matrycy: | Liquid Retina XDR |
| Przekątna ekranu: | 14.20 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 3024 x 1964 pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Mac OS |
| Rodzaj pamięci: | DDR5L-7500 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 0 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Dolby Atmos |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Złącza i porty komunikacyjne: | Port MagSafe 3 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście słuchawkowe |
| Dodatki multimedialne: | System sześciu głośników hi-fi |
| Wbudowana kamera internetowa: | Tak |
| Czytnik kart: | SDXC |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Polimer |
| Pojemność baterii (Wh): | 72.4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 221,2 x 312,6 x 15,5 |
| Waga (kg): | 1.550 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Space Black) |
| Dołączone oprogramowanie: | Wbudowane aplikacje systemu macOS |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód USB-C na MagSafe 3 (2m) |
| Informacje dodatkowe: | Kamera 12 MP Center Stage |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.