Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPAANOGUS660
Kod producenta: NH.QNBEP.001
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711121654701
Ilość rdzeni / wątków: 8 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Gwarancja producenta: 24
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Pojemność baterii: 3733 mAh
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Czytnik linii papilarnych: Nie
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4050 6GB
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 240 x 363 x 26,9
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 2.110
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Możliwość montażu dysku M.2 PCIe (elementy montażowe w zestawie)
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCle
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 135 W
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 4 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: Nitro
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 3x 3.0 + 1x Typu C/Thunderbolt™ 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.0
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4187 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Nitro |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13420H Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 8 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics for 13th Gen Intel® Processors |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4050 6GB |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 3x 3.0 + 1x Typu C/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | 4 cell |
| Pojemność baterii: | 3733 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 240 x 363 x 26,9 |
| Waga (kg): | 2.110 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 135 W |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość montażu dysku M.2 PCIe (elementy montażowe w zestawie) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.