Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNOGUS8S0
Kod producenta: 3520-5807
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184905807
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Iris™ Xe Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Czytnik kart: SD
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Pojemność dysku: 512 GB
Wbudowany modem: Brak
Wymiary [G x S x W] (mm): 235,5 x 358,5 x 15,5
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Waga (kg): 1.840
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Informacje dodatkowe: Częstotliwość odświeżania obrazu:: 120 Hz
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-glare)
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz
Wbudowane Audio: Intel High Definition Audio
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: Intel Core i5
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: Inspiron
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 2666MHz
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 3x : 1x 2.0 + 2x 3.0
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port Bluetooth: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2429 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | Inspiron |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 2666MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Intel High Definition Audio |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Wbudowany modem: | Brak |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 3x : 1x 2.0 + 2x 3.0 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik kart: | SD |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 235,5 x 358,5 x 15,5 |
| Waga (kg): | 1.840 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe: | Częstotliwość odświeżania obrazu:: 120 Hz |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.