Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBASUNOTBATX
Kod producenta: X1704VA-AU817W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711636181280
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Cache procesora: 12 MB
Generacja procesora: Intel Core (Series 1)
Efektywne rdzenie: 8
Bluetooth: Tak
Typ HD: Full HD
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Głębokość produktu: 254,3 mm
Rozdzielczość: 1280 x 720 px
Wydajne rdzenie: 2
Szerokość produktu: 399,3 mm
Ekran dotykowy: Nie
Maksymalna moc turbo: 55 W
Wysokość produktu: 19,9 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Waga produktu: 2,1 kg
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowa moc procesora: 15 W
Kolor produktu: Srebrny
Wersja Bluetooth: 5.2
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ przedniej kamery: HD
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Przednia kamera: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Napęd optyczny: Nie
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Jasność: 250 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Klawiatura numeryczna: Tak
Typ produktu: Laptop
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 2
Łączność z siecią komórkową: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowany mikrofon: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Pamięć RAM: 16 GB
Pojemność baterii: 50 Wh
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Typ procesora: Intel Core 5
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Typ matrycy: IPS-Level
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,9 GHz,1,4 GHz
Rodzaj pamięci: Zintegrowana + SO-DIMM
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5 GHz
Przekątna ekranu: 17,3"
Obsługiwana moc adaptera AC: 45 W
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
NVMe: Tak
Port ładowania USB typu C: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Nazwa koloru: Cool Silver
Piktogram(y) zagrożenia: GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące
Nośniki: SSD
Długość przekątnej ekranu (cm): 43,9 cm
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wysokość opakowania: 305 mm
WWAN: Niezainstalowany
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Głębokość opakowania: 65 mm
Zasilanie USB: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Waga wraz z opakowaniem: 2,35 kg
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2,25 A
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Szerokość opakowania: 515 mm
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ochrona hasłem: Tak
Ilość komór baterii: 3
Typ pamięci procesora: Smart Cache
System dźwięku: SonicMaster
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Liczba rdzeni procesora: 10
Wersja HDMI: 1.4
Układ klawiatury: QWERTY
Model procesora: 120U
Ekran matowy: Tak
Liczba wątków: 12
Podświetlenie LED: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Producent procesora: Intel
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3683 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5 GHz |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Model procesora: | 120U |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,9 GHz,1,4 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Generacja procesora: | Intel Core (Series 1) |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Producent procesora: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Nazwa koloru: | Cool Silver |
| Typ produktu: | Laptop |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 2,25 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 45 W |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Waga produktu: | 2,1 kg |
| Głębokość produktu: | 254,3 mm |
| Szerokość produktu: | 399,3 mm |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Głębokość opakowania: | 65 mm |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Szerokość opakowania: | 515 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2,35 kg |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 px |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Ekran matowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 43,9 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS-Level |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | SonicMaster |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 2 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 50 Wh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Układ klawiatury: | QWERTY |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.