Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD270360
Kod producenta: VX2758A-2K-PRO-3
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 0766907027891
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.020 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 26.50 cali
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 24~222 | DP: 24~255
Informacje dodatkowe: HDMI 2.1
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 49~144 | DP: 48~240
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614,1 x 365,65 x 47,05
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: BIS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614,1 x 453,35 x 180,26
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Waga z podstawą (kg): 4.90
Waga bez podstawy (kg): 4.50
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 28.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 92% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1513 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 26.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.020 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 49~144 | DP: 48~240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 24~222 | DP: 24~255 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | BIS |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 92% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614,1 x 453,35 x 180,26 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614,1 x 365,65 x 47,05 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.50 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.