Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD220020
Kod producenta: VG2240
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907017793
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): VGA: 50 ~ 75 | HDMI: 50 ~ 75 | DP: 50 ~ 75
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: +5° / +40°
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Gwarancja producenta: 36
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 501 x 294 x 51
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego: VGA: 24 ~ 82 | HDMI: 24 ~ 82 | DP: 24 ~ 82
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: VGA: 50 ~ 75 | HDMI: 50 ~ 75 | DP: 50 ~ 75
Informacje dodatkowe: Blue Light Filter
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 501 x 386,85 ~ 496,96 x 206
Wielkość plamki: 0.249 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.20
Waga bez podstawy (kg): 2.80
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 57.80 W
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): VGA: 24 ~ 82 | HDMI: 24 ~ 82 | DP: 24 ~ 82
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 809 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | VGA: 50 ~ 75 | HDMI: 50 ~ 75 | DP: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | VGA: 24 ~ 82 | HDMI: 24 ~ 82 | DP: 24 ~ 82 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | +5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 57.80 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 501 x 386,85 ~ 496,96 x 206 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 501 x 294 x 51 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.80 |
| Informacje dodatkowe: | Blue Light Filter |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Wielkość plamki: | 0.249 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | VGA: 50 ~ 75 | HDMI: 50 ~ 75 | DP: 50 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | VGA: 24 ~ 82 | HDMI: 24 ~ 82 | DP: 24 ~ 82 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.