Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2406L0
Kod producenta: PG248QP
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387218662
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Rodzina: ROG Swift Pro
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 125% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 170.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 160.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~255 | DP: 510~510
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 24~240 | DP: 1~510
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 540
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 540 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Czas reakcji matrycy: 0.200 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 557.3 x 330.4 x 85.8
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30~255 | DP: 510~510
Wyposażenie dodatkowe: ROG Sticker
Typ matrycy: TN
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 24.10 cali
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 24~240 | DP: 1~510
Informacje dodatkowe: VRR, Aura Sync
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 557 x 392~502 x 255
Wielkość plamki: 0.277 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.50
Waga bez podstawy (kg): 3.60
Kontrast statyczny: 1000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4068 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Swift Pro |
| Przekątna ekranu: | 24.10 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.277 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.200 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 160.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 170.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 125% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 540 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 24~240 | DP: 1~510 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~255 | DP: 510~510 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | ROG Sticker |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 557 x 392~502 x 255 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 557.3 x 330.4 x 85.8 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.60 |
| Informacje dodatkowe: | VRR, Aura Sync |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.