Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD270140
Kod producenta: VP2768a
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 0766907008968
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: USB 3.2 Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 20.29 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -120° / +120°
Nasycenie kolorów: 113% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 ~ 90
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 24 ~ 61
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 353 x 50
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 ~ 90
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide x1
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Normy spełniane przez monitor: CECP
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: 24 ~ 61
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 412,67 ~ 542,67 x 215
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.233 mm
Informacje dodatkowe: Power Management: Energy Star standards, EPEAT
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.00
Waga bez podstawy (kg): 4.70
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2179 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 24 ~ 61 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15 ~ 90 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CECP |
| Złącza zewn.: | USB 3.2 Type-C |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -120° / +120° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 113% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.29 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 412,67 ~ 542,67 x 215 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 353 x 50 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.70 |
| Informacje dodatkowe: | Power Management: Energy Star standards, EPEAT |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 24 ~ 61 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 ~ 90 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.