Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MODLLD240450
Kod producenta: 210-BNJV/5Y / 47338731
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 5397184822234
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Informacje dodatkowe: Kompatybilność z Dell Display Manager
Gwarancja producenta: 60
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TCO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 538,64 x 512,07 x 209,46
Wielkość plamki: 0.270 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.57
Waga bez podstawy (kg): 2.88
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Pobór energii (podczas pracy): 13.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -173° / +173°
Nasycenie kolorów: 83% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 610 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.270 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 8.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -173° / +173° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 83% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 13.00 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Informacje dotyczące bezpieczeństwa |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 538,64 x 512,07 x 209,46 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.57 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.88 |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność z Dell Display Manager |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.