Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD240030
Kod producenta: VX2418C
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0766907016345
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v1.4) 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2) 30 ~ 16
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v1.4) 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2) 48 ~ 165
Wyposażenie dodatkowe: AC/DC Adapter, Quick Start Guide
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Typ matrycy: VA
Gwarancja producenta: 24
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 322 x 74
Przekątna ekranu: 23.60 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI (v1.4) 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2) 30 ~ 16
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Anti-glare, AMD FreeSync™ Premium, Curve 1500R
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI (v1.4) 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2) 48 ~ 165
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 413 x 209
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.10
Waga bez podstawy (kg): 2.60
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 30.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 790 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.60 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI (v1.4) 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2) 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI (v1.4) 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2) 30 ~ 16 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | AC/DC Adapter, Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 413 x 209 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 322 x 74 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.60 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-glare, AMD FreeSync™ Premium, Curve 1500R |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v1.4) 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2) 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v1.4) 30 ~ 160 | DisplayPort (v1.2) 30 ~ 16 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.