Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD270360
Kod producenta: LC27G75TQSPXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094796247
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód zasilania 1,5m, Kabel DisplayPort, USB 3.0
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -9° / +13°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614,6 x 382,8 x 171,0
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Informacje dodatkowe: Źródło zasilania AC100-240V
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614,6 x 576,0 x 305,9
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.20
Waga bez podstawy (kg): 5.50
Kontrast statyczny: 2500 :1
Złącza zewn.: HUB USB
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 100.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2742 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Odyssey |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | HUB USB |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -9° / +13° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 100.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód zasilania 1,5m, Kabel DisplayPort, USB 3.0 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614,6 x 576,0 x 305,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614,6 x 382,8 x 171,0 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.20 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.50 |
| Informacje dodatkowe: | Źródło zasilania AC100-240V |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.