Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2408J0
Kod producenta: 24E1N1100A/00
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8712581804244
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 542 x 316 x 45
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: FCC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 542 x 442 x 180
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 2.29
Waga bez podstawy (kg): 2.57
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 14.50 W
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, zasilający)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~115 | VGA: 30~85
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | VGA: 48~60
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, HDCP 1.4
Gwarancja producenta: 24
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 425 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~100 | VGA: 48~60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FCC |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 14.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 542 x 442 x 180 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 542 x 316 x 45 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.29 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.57 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, HDCP 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~115 | VGA: 30~85 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.