Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD3200J0
Kod producenta: LC32G55TQWRXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806092010673
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Strona o towarze: https://www.samsung.com/pl/monitors/gaming/odyssey-g5-32-inch-144hz-1ms-curved-lc32g55tqwrxen/
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Producent: Samsung
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +18°
Opis ogólny: Samsung 32" Odyssey G7 2560 x 1440 VA 144 Hz
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 710,1 x 439,4 x 135,9
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Monitory LCD
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 710,1 x 533,6 x 272,6
Cechy: HDMI DP
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Baza SCIP: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.70
Waga bez podstawy (kg): 5.30
Kontrast statyczny: 2500 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -2° / +18°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.0 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający (1,5m), Kabel HDMI, Płyta instalacyjna
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1508 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający (1,5m), Kabel HDMI, Płyta instalacyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 710,1 x 533,6 x 272,6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 710,1 x 439,4 x 135,9 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Waga z podstawą (kg): | 5.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.30 |
| Cechy: | HDMI DP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Strona o towarze: | https://www.samsung.com/pl/monitors/gaming/odyssey-g5-32-inch-144hz-1ms-curved-lc32g55tqwrxen/ |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -2° / +18° |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +18° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający (1,5m), Kabel HDMI, Płyta instalacyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 710,1 x 533,6 x 272,6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 710,1 x 439,4 x 135,9 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.30 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Touch: | Nie |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Typ matrycy: | VA |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kontrast statyczny: | 2500 :1 |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Producent: | Samsung |
| Opis ogólny: | Samsung 32" Odyssey G7 2560 x 1440 VA 144 Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.