Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD240160
Kod producenta: 210-BDDW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184567975
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Pobór energii (podczas pracy): 20.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, USB, USB-C)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Informacje dodatkowe: Powłoka ekranu antyrefleksyjna
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 537,8 x 496,11 x 179,57
Wielkość plamki: 0.206 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.98
Waga bez podstawy (kg): 3.92
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1381 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.206 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 8.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (DisplayPort, USB, USB-C) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 537,8 x 496,11 x 179,57 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.98 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.92 |
| Informacje dodatkowe: | Powłoka ekranu antyrefleksyjna |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.