Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOIILD340000
Kod producenta: XCB3494WQSN-B5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570121410
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 809 x 431 x 245
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 9.40
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProLite
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 56.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: Tak
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 0.400 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1848 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProLite |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.400 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy): | 56.00 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 809 x 431 x 245 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.40 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.