Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD270540
Kod producenta: LS27D360GAUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095585345
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 622,6 x 367,2 x 114,3
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 622,6 x 458,6 x 214
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Waga z podstawą (kg): 3.90
Waga bez podstawy (kg): 3.30
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.30 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 95% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód zasilający (1,5m), Kabel HDMI
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Informacje dodatkowe: Typ: External Adaptor
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 522 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 95% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 21.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód zasilający (1,5m), Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 622,6 x 458,6 x 214 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 622,6 x 367,2 x 114,3 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.30 |
| Informacje dodatkowe: | Typ: External Adaptor |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.