Strona główna » Monitory » Monitor Samsung 24" Odyssey G3A (LS24AG300NUXEN) HDMI DP
Monitor Samsung 24" Odyssey G3A (LS24AG300NUXEN) HDMI DPMonitor Samsung 24Monitor Samsung 24Monitor Samsung 24Monitor Samsung 24Monitor Samsung 24
Monitor Samsung 24" Odyssey G3A (LS24AG300NUXEN) HDMI DP
Monitor Samsung 24
Monitor Samsung 24
SAMSUNG
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD2408R0
Kod producenta: LS24AG300NUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806092278028
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 544 x 333,2 x 91,9
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 544 x 498,4 x 234,1
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 4.10
Waga bez podstawy (kg): 2.60
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Rodzina: Odyssey
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 21.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:Odyssey
Przekątna ekranu:24.00 cali
Typ matrycy:VA
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Czas reakcji matrycy:1.000 ms
Jasność matrycy:250 cd/m2
Kontrast statyczny:3000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Złącza zewn.:DisplayPort
Obsługa G-Sync:Nie
Obsługa FreeSync:Tak
Montaż VESA:100 x 100