Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOSALD240960
Kod producenta: LS24C312EAUXEN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806094769203
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +20°
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Gwarancja producenta: 24
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający 1,5 m, kabel HDMI
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,5 x 322,8 x 41,2
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,5 x 422,8 x 217,4
Informacje dodatkowe: AMD FreeSync
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.80
Waga bez podstawy (kg): 2.40
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 491 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel zasilający 1,5 m, kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,5 x 422,8 x 217,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,5 x 322,8 x 41,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.40 |
| Informacje dodatkowe: | AMD FreeSync |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.