Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2405T0
Kod producenta: 90LM05M1-B0A370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081650669
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 533 x 359 x 58
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: GOST
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 533 x (359~489) x 211
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 8.90
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.70 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Informacje dodatkowe: Adaptive-Sync
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1469 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | GOST |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 533 x (359~489) x 211 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 533 x 359 x 58 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.90 |
| Informacje dodatkowe: | Adaptive-Sync |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.