Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2205G0
Kod producenta: 22B2H/EU
Stan magazynowy: 32 szt.
Kod EAN: 4038986127165
Częstotliwość odchylania pionowego: 30 - 83 kHz
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 492,78 x 388,11 x 162,94
Producent: AOC
Wielkość plamki: 0.248 mm
Opis ogólny: Monitor AOC 21,5" 22B2H VGA HDMI
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wbudowany zasilacz: Nie
Nazwa typu: Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 2.10
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Kontrast dynamiczny: 200000000 :1
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4
Złącza zewn.: Kensington Lock
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Zakrzywiony ekran: Nie
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 288.73
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Cechy: VGA HDMI
Technologia podświetlania: WLED
Baza SCIP: Nie
Rodzina: Basic-Line
Regulacja wysokości: Nie
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -3,5° / +21,5°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 200 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 50 - 76 Hz
Czas reakcji matrycy: 6.500 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 30 - 83 kHz
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21,5°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 492,78 x 292,68 x 36,2
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: 50 - 76 Hz
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: FCC
Strona producenta: http://www.aoc-europe.com
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 393 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FCC |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Touch: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Typ matrycy: | VA |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Jasność matrycy: | 200 cd/m2 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Czas reakcji matrycy: | 6.5 ms |
| Kontrast dynamiczny: | 200000000 :1 |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 30 - 83 kHz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 50 - 76 Hz |
| Informacje dodatkowe: | Konstrukcja bezramkowa |
| Cechy: | VGA HDMI |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny: | AOC 21,5" 22B2H/EU 1920 x 1080 VA 75 Hz |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Monitor AOC 21,5" 22B2H VGA HDMI |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.500 ms |
| Jasność matrycy: | 200 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny: | 200000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 30 - 83 kHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FCC |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Strona producenta: | http://www.aoc-europe.com |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 288.73 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21,5° |
| Klasa energetyczna: | E |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 30 - 83 kHz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 50 - 76 Hz |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 492,78 x 388,11 x 162,94 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 492,78 x 292,68 x 36,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.10 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 50 - 76 Hz |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.