Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD220040
Kod producenta: TD2230
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907842418
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Błyszcząca (Glare, Glossy)
Typ matrycy: VA
Touch: Tak
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Blue Light Filter
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: +20° / +70°
Gwarancja producenta: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 490 x 299 x 47
Wielkość plamki: 0.248 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.60
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 20.00 W
Nasycenie kolorów: 108% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 200 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1559 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Tak |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 200 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | +20° / +70° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 490 x 299 x 47 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.60 |
| Informacje dodatkowe: | Blue Light Filter |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca (Glare, Glossy) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.