Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOLGLD2404U0
Kod producenta: 24MR400-B.AEUQ
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 8806084707611
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Informacje dodatkowe: Automatyczny wybór źródła sygnału
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540.0 x 320.6 x 50.5
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540.0 x 414.0 x 200.0
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.75
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 402 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540.0 x 414.0 x 200.0 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540.0 x 320.6 x 50.5 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.75 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wybór źródła sygnału |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.