Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONAOCMON0157
Kod producenta: 24E3QAF
Stan magazynowy: 26 szt.
Kod EAN: 4038986141253
NVIDIA G-SYNC: Nie
Typ podświetlacza: W-LED
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Certyfikaty: ISO 9241-307
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wbudowane głośniki: Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Regulacja wysokości: 15 cm,Tak
Przednia osłona: Czarny
Wbudowany mikrofon: Nie
Odłączana podstawa: Tak
Typ matrycy: IPS
Pobór mocy: 18 W
Szybkie ładowanie: Tak
Przekątna ekranu: 24"
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Ekran matowy: Tak
Waga (bez podstawy): 2,63 kg
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Wersja HDCP: 1.4
Waga wraz z opakowaniem: 7,14 kg
Cechy marki: Nie
Wersja DisplayPort: 1.2
Tworzywa wtórne z recyklingu: 85%
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Wersja HDMI: 1.4
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Gęstość pikseli: 93 ppi
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Rodzaj wykończenia zewnętrznego: Teksturowany
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Efekty świetlne: Nie
Kształt ekranu: Płaski
Twardość powierzchni: 3H
Ilość głośników: 2
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Przewody: Prąd przemienny
Wbudowany USB hub: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Silver
Wyjście na słuchawki: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Mobile High-Definition Link (MHL): Nie
Waga (z podstawą): 4,45 kg
Kensington Lock: Tak
Oś obrotu: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Ilość DisplayPort: 1
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1
Ilość portów HDMI: 1
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 575 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | ISO 9241-307 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 18 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Waga (z podstawą): | 4,45 kg |
| Waga (bez podstawy): | 2,63 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Cechy marki: | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7,14 kg |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 20000000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Przekątna ekranu: | 24" |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Regulacja wysokości: | 15 cm,Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nie |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Efekty świetlne: | Nie |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego: | Teksturowany |
| Tworzywa wtórne z recyklingu: | 85% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | EPEAT Silver |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.