Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD430030
Kod producenta: 439P1/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581776947
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 12.40
Waga bez podstawy (kg): 5.60
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: RJ-45 (LAN 10M/100M/1G)
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: P-Line
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 46.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Montaż VESA: 200 x 200
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 140
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 60
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C do C/A Y, Dokumentacja użytkownika
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 978 x 573 x 78
Przekątna ekranu: 42.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 978 x 677 x 281
Wielkość plamki: 0.245 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2771 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | P-Line |
| Przekątna ekranu: | 42.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.245 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 140 |
| Złącza zewn.: | RJ-45 (LAN 10M/100M/1G) |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 200 x 200 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 46.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód USB-C do C/A Y, Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 978 x 677 x 281 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 978 x 573 x 78 |
| Waga z podstawą (kg): | 12.40 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.