Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODHLD320010
Kod producenta: LM32-P301A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6923172580672
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, zasilacz, podstawka
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Wilgotność: 10%-85%
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 718,59 x 422,07 x 45,10
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: CE
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga bez podstawy (kg): 7.70
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: USB Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: ELED
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Pobór energii (podczas pracy): 52.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 92% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1359 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | ELED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | USB Type-C |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +15° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 92% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, kabel zasilający, zasilacz, podstawka |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 718,59 x 422,07 x 45,10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.70 |
| Informacje dodatkowe: | Wilgotność: 10%-85% |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.