Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOIILD320010
Kod producenta: X3270QSU-B1
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 4948570123643
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 726 x 503 x 221
Wielkość plamki: 0.272 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 6.90
Kontrast statyczny: 1200 :1
Złącza zewn.: HUB USB
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProLite
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Montaż VESA: Tak
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 3.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1178 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProLite |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 3.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | HUB USB |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 726 x 503 x 221 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.90 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.