Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD320060
Kod producenta: M32U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331809980
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: SS IPS
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Strona o towarze: https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/M32U/sp#sp
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Producent: GIGABYTE
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 715,8 x 423,8 x 68,2
Opis ogólny: Gigabyte 31,5" M32U 3840 x 2160 SS IPS 144 Hz
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 715,3 x 585,3 x 244,3
Nazwa typu: Monitory LCD
Wielkość plamki: 0.181 mm
Informacje dodatkowe: Voltage AC 100V~240V /50~60Hz
Wbudowany zasilacz: Tak
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 10.35
Cechy: 2xHDMI DP
Waga bez podstawy (kg): 7.25
Baza SCIP: Nie
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: EDGE
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 140.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2365 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | SS IPS |
| Technologia podświetlania: | EDGE |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 90% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 140.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 715,3 x 585,3 x 244,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 715,8 x 423,8 x 68,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 10.35 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.25 |
| Informacje dodatkowe: | Voltage AC 100V~240V /50~60Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.