Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2408L0
Kod producenta: 24M2N3200S/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581805838
Waga bez podstawy (kg): 2.77
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.70 W
Nasycenie kolorów: 93% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 200
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 ~ 180
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Węgiel drzewny (Charcoal)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: EasyRead, sRGB, HDR10
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 325 x 55
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV/ISO9241-307
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 433 x 195
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.38
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 630 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 200 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV/ISO9241-307 |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 93% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Węgiel drzewny (Charcoal) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 433 x 195 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 325 x 55 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.38 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.77 |
| Informacje dodatkowe: | EasyRead, sRGB, HDR10 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.