Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOAOLD270610
Kod producenta: U27G3X/BK
Stan magazynowy: 31 szt.
Kod EAN: 4038986181426
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 127% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 160
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 160 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -3° / +21°
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Gwarancja producenta: 36
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613.9 x 366.3 x 52
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI 1.8m, DisplayPort 1.8m, zasilający)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400
Touch: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613.9 × 414.6 ~ 544.6 × 258.8
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wielkość plamki: 0.155 mm
Kolor obudowy: Czerwono-czarny (Red-black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Informacje dodatkowe: Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive Sync
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.23
Waga bez podstawy (kg): 3.88
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1757 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 160 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | VESA DisplayHDR 400 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -3° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 127% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czerwono-czarny (Red-black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI 1.8m, DisplayPort 1.8m, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613.9 × 414.6 ~ 544.6 × 258.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613.9 x 366.3 x 52 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.23 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.88 |
| Informacje dodatkowe: | Technologia synchronizacji (VRR): Adaptive Sync |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 160 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.