Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2404K0
Kod producenta: 24G2ZE/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986147361
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 25.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 75% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 160.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 170.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 280 KHz
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 240 Hz
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539,2 x 322 x 49
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C13 (1,8 m)
Częstotliwość odchylania poziomego: 30 - 280 KHz
Typ matrycy: TN
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Normy spełniane przez monitor: EAC
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: 48 - 240 Hz
Producent: AOC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539,2 x 439,8 x 227,4
Opis ogólny: AOC 23,8" 24G2ZE/BK 1920 x 1080 TN 240 Hz
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wielkość plamki: 0.275 mm
Nazwa typu: Monitory LCD
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2
Wbudowany zasilacz: Tak
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 4.42
Cechy: 2xHDMI 2xDP
Waga bez podstawy (kg): 2.95
Baza SCIP: Nie
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -4° / +21,5°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1021 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | AOC 23,8" 24G2ZE/BK 1920 x 1080 TN 240 Hz |
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.5 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | EAC |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -4° / +21,5° |
| Waga z podstawą (kg): | 4.42 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 25.00 W |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 160.00 stopni |
| Nasycenie kolorów: | 105% (sRGB) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C13 (1,8 m) |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 240 Hz |
| Klasa energetyczna: | F |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 280 KHz |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,2 x 439,8 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,2 x 322 x 49 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Informacje dodatkowe: | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.95 |
| Cechy: | 2xHDMI 2xDP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 280 KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 160.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | EAC |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 75% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C13 (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539,2 x 439,8 x 227,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539,2 x 322 x 49 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.42 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.95 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 280 KHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.